uśmiech marzeń implanty

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu naszych pacjentów. Doświadczenie personelu połączone z wykorzystaniem certyfikowanych preparatów przynosi oczekiwane efekty. Dzięki zabiegom Twoja twarz odmłodnieje bez użycia skalpela, a Ty poczujesz się pewniej.

Usuwanie zmarszczek mimicznych, wypełnianie zmarszczek, osocze bogatopłytkowe to zabiegi, które w znacznym stopniu poprawią kondycję Twojej skóry. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu bruksizmu oraz nadpotliwości pach. 

MI

Mezoterapia igłowa to wykorzystywana od lat w medycynie estetycznej doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji, a także doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu wypełniaczy, botoksu i laserów. Stosowana jest też w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów.

BANERY CGF _www2

Komórki macierzyste (CGF WOMAN, CGF MAN) posiadają unikatową zdolność do samoodnowy i przekształcania się w inne komórki, z których zbudowane są tkanki człowieka. Ponadto rozpoznają uszkodzone tkanki i je naprawiają. W ten sposób komórki macierzyste uczestniczą w ich regeneracji. W zależności od sygnału, jaki otrzymują, mogą odbudowywać naczynia krwionośne, regenerować blizny, uszkodzone nerwy,  przyczyniają się do gojenia ran oraz hamują reakcje zapalne i immunologiczne.

Toksyna botulinowa (usuwanie zmarszczek mimicznych) jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Toksynę botulinową stosuje się w medycynie w leczeniu różnych chorób jak zez, choroby neurologiczne przebiegające z nadmiernym napięciem mięśni, jak również nadmierną potliwości. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której podano zastrzyk.