uśmiech marzeń implanty

Implant MIS V3

MIS V3 implantDo naszej oferty dołączył przełomowy implant MIS V3. Jego kształt i architektura pozwalają określić go jako „IMPLANT BIOLOGICZNY” – czyli taki, który jest najbardziej zgodny z zachodzącymi w ludzkim organizmie fizjologicznymi mechanizmami naprawy i regeneracji.

Główną zaletą implantu V3 jest jego INNOWACYJNA STRUKTURA I KSZTAŁT. Trójkątna budowa nie tylko zmniejsza nacisk na naturalną kość, w którą jest wkręcany implant, ale także ułatwia formowanie skrzepu krwi, co znacząco przyspiesza powstanie macierzy kolagenowej w pobliżu powierzchni implantu.

Dzięki temu wszczep SZYBCIEJ SIĘ GOI i w znacząco krótszym czasie dochodzi do procesu, który w dużym uproszczeniu można nazwać obrastaniem implantu kością. Ponadto trójkątny kształt zapewnia więcej powierzchni na przyrost naturalnej tkanki kostnej, tak cennej w leczeniu implantologicznym.

Właściwości chemiczne i fizyczne implantu V3 PRZYSPIESZAJĄ PROCES ŁĄCZENIA SIĘ Z KOŚCIĄ (osteointegracja). Powierzchnia V3 z tlenku tytanu (99,8-100%) jest jedną z najczystszych pośród dostępnych na rynku, co potwierdzają liczne badania naukowe.

Nie mniej znaczącą zaletą nowego implantu jest WYSOKA ESTETYKA, którą zapewnia po zakończeniu leczenia. Specjalnie opracowany kształt powoduje, że tytan jest mniej widoczny w przeciwieństwie do kości i tkanki miękkiej (dziąsła). Pozwala to na lepszą odbudowę protetyczną, a w efekcie znacząco lepszy efekt wizualny zęba.

Opracowany w najdrobniejszych detalach nowy implant V3 od MIS jest odpowiedzią na najbardziej wygórowane oczekiwania pacjentów, a także lekarzy, zapewniając długoterminową funkcjonalność i komfort oraz najlepszą harmonię estetyczną. Wszystkie implanty MIS posiadają dożywotnią gwarancję, która jest zapewnieniem jakości, jak i niezawodności.