uśmiech marzeń implanty

Nasz zespół

Stomatolodzy

Magdalena Niżańska


dr n. med. lek. stom. Magdalena Niżańska WŁAŚCICIEL

W 2003 roku ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Od tamtej pory wciąż doskonali swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe.

W 2006 roku uzyskała stopień Doktora nauk Medycznych w zakresie medycyny. W pracy zawodowej specjalizuje się w ortodoncji, stomatologii dziecięcej i estetycznej.

Ważny jest dla niej dobry kontakt z pacjentem, dlatego każdego traktuje indywidualnie. Pacjenci cenią ją nie tylko za profesjonalizm, ale również za życzliwe i otwarte podejście do ich problemów.

Godziny przyjęć

poniedziałek
14:00 – 19:00
wtorek
09:00 – 14:00
środa
14:00 – 19:00
czwartek
09:00 – 14:00
piątek
09:00 – 14:00

 

Tomasz Niżański

lek. stom. Tomasz Niżański WŁAŚCICIEL

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów.  Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Godziny przyjęć

poniedziałek
09:00 – 20:00
wtorek
09:00 – 20:00
środa
09:00 – 14:00
czwartek
09:00 – 20:00
piątek
09:00 – 14:00

 

Tomasz Niżańska

lek. dent. Małgorzata Szpila

W 2009 roku ukończyła studia Lekarsko – Dentystyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na stomatologię zachowawczą oraz chirurgię. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem dążąc do perfekcji.

Uczestniczka licznych zjazdów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Chwile wolne od pracy spędza na aktywnym wypoczynku.

Godziny przyjęć

poniedziałek
09:00 – 14:00
wtorek
14:00 – 20:00
środa
14:00 – 20:00
czwartek
14:00 – 20:00
piątek
nie przyjmuje

 

 

Higienistki i asystentki

GABRIELA MALITA

Gabriela Malita

higienistka stomatologiczna

W 2014 r. ukończyła Medyczną Szkołę Policealną na kierunku asystentka stomatologiczna w Rzeszowie. W 2017 r. zdobyła dyplom higienistki stomatologicznej w NSB w Rzeszowie. Pracowita, ambitna, z dużym zaangażowaniem wykonuje wszystkie zabiegi higienizacyjne, asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Uczestniczy w kursach i szkoleniach dla higienistek stomatologicznych, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Wolny czas spędza na aktywnym wypoczynku.

Justyna Plizga

Justyna Plizga

higienistka stomatologiczna

W 2017 r. ukończyła Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i bardzo dobrze zorganizowana. Lubi podejmować nowe wyzwania oraz czynnie angażować się w życie gabinetu. Wolny czas lubi spędzać na aktywnym wypoczynku.Izabela Ślęczka

higienistka stomatologiczna

W 2017 r. ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Rzeszowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz zabiegach chirurgicznych. Pracowita, ambitna i miła dla pacjentów. Praca sprawia jej wiele satysfakcji i zadowolenia. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi.Marta Zawiło

asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego 2008 r. na kierunku psychoprofilaktyka społeczna, w 2013 roku zdobyła dyplom w zakresie pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. W gabinecie zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentów. Swoją pracę wykonuje sumiennie i zaangażowaniem. Lubi zwierzęta oraz podróże.

Edyta Jabłoońska

Edyta Nycz

asystentka stomatologiczna

W 2009 roku ukończyła Medyczną Szkołę Policealną na kierunku asystentka stomatologiczna i od tego czasu pracuje w gabinecie stomatologicznym Eurodent. Miła, sympatyczna wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgiczno-implantologicznych.

Dorota Sawicka

Dorota Dul

asystentka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Związana jest z Eurodentem od 2008 roku. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i dokładnością. W wolnych chwilach chętnie sięga po dobrą lekturę.