fbpx

CGF Woman

Komórki macierzyste posiadają unikatową zdolność do samoodnowy i przekształcania się w inne komórki, z których zbudowane są tkanki człowieka. Ponadto rozpoznają uszkodzone tkanki i je naprawiają. W ten sposób komórki macierzyste uczestniczą w ich regeneracji. W zależności od sygnału, jaki otrzymują, mogą odbudowywać naczynia krwionośne, regenerować blizny, uszkodzone nerwy, przyczyniają się do gojenia ran oraz hamują reakcje zapalne i immunologiczne.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli Twoja skóra potrzebuje intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, wykorzystuje do tego zestaw CGF HARMONY. To zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności.

Umów się na konsultację do gabinetu Eurodent w Rzeszowie. Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii.

CGF ONE – skupia działanie terapii na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: dłonie, okolica oczu i ust, owłosiona skóra głowy i szyja. Jest idealnym zabiegiem profilaktycznym, regenerującym i stymulującym skórę, dzięki optymalnej ilości preparatu i maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych CD34+.

Twoja własna krew zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskujemy wyodrębnione czynniki wzrostu i komórki macierzyste.Tak przygotowany materiał zostaje podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQIUD). Lekarz może także podać preparat kaniulą (dotyczy CGF Harmony). Dla Twojego komfortu istnieje możliwość nałożenia maści znieczulającej. Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dotyczy CGF HARMONY).

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki, a także obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji. Jednak te objawy w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

CGF Harmony

Jeżeli skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanych z białek krwi pacjenta, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

CGF LIQUID

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 4 tygodni.

 

CGF ONE

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

 

Efekty naszej pracy

12-punktowy most Cara I Brigde II oparty na 6 implantach

Pani Teresa trafiła do naszego gabinetu celem poprawy wyglądu zębów. Zęby własne paradontalne ruchome, mocno przebarwione oraz o nieregularnym kształcie. Zaproponowano kompleksowe implanto-protetyczne leczenie zarówno w szczęce jak i żuchwie. Z użyciem najnowszej technologii planowania 3D MGUIDE wykonano szablon chirurgiczny, który posłużył do przeprowadzenia zabiegu wszczepienia 6 implantów w szczęce. Praca protetyczna to uwieńczenie całego leczenia – przykręcany 12-punktowy most ceramiczny Cara I Brigde II na podbudowie CrCo frezowanej w Hanau w Niemczech. Ceramika napalona w jednym z najlepszych Laboratoriów Protetycznych w Polsce. Efekt mówi sam za siebie. W chwili obecnej jest wykonywany 12-punktowy most ostateczny Cara I Brigde I oparty na 6 implantach w żuchwie.

Korony ceramiczne na podbudowie CrCo

Pani Grażyna poprosiła o wykonanie estetycznej pracy protetycznej tak, aby poprawić wygląd własnych zębów i mostów protetycznych. Przeprowadzono kompleksowe leczenie stomatologiczne. W miejsce brakujących zębów wszczepiono 3 implanty, na których wykonano most porcelanowy. Na wszystkich własnych zębach wykonano korony ceramiczne na podbudowie CrCo. Ostateczny efekt przedstawiamy na zdjęciu.

3 korony ceramiczne na podbudowie bezmetalowej

Pani Monika trafiła do naszego gabinetu niezadowolona z wyglądu swoich przednich zębów w szczęce. Zaproponowano leczenie protetyczne i wykonanie trzech koron ceramicznych na podbudowie cerkonowej (bezmetalowej). Efekt końcowy leczenia przedstawiamy na zdjęciu.

Mosty porcelanowe na podbudowie CrCo

Pani Kazimiera przyszła do naszego gabinetu z prośbą o wykonanie prac protetycznych, które znacząco poprawią wygląd jej zębów tak, aby znowu mogła się uśmiechać. Po analizie i badaniach zaproponowano kompleksowe leczenie stomatologicznego, którego uwieńczeniem będą mosty porcelanowe na podbudowie CrCo. Efekty leczenia przedstawiamy na zdjęciu.

2 niezależne mosty porcelanowe z zasuwami

Wykonana praca protetyczna to połączenie w odcinku przednim dwóch niezależnych mostów porcelanowych z zasuwami. Na zasuwy jest zakładana ruchoma proteza szkieletowa uzupełniająca braki skrzydłowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma widocznych metalowych retencyjnych elementów w ustach.

2 niezależne mosty porcelanowe z podwójnymi zasuwami

Wykonana praca protetyczna to połączenie w odcinku bocznym dwóch niezależnych mostów porcelanowych z zasuwami podwójnymi. Na zasuwy jest zakładana ruchoma proteza szkieletowa uzupełniająca braki zębów w odcinku przednim i tylnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma widocznych metalowych retencyjnych elementów w ustach.

Odbudowa zębów koronami porcelanowymi na podbudowie CrCo

Pacjent poprosił o poprawę wyglądu zębów martwych, przebarwionych w szczęce. Wykonano leczenie endodontyczne i odbudowę trzech zębów koronami porcelanowymi na podbudowie CrCo. Efekt leczenia widoczny na zdjęciu.

2 mosty ceramiczne na podbudowie CrCo z zasuwami w odcinku bocznym i protezą szkieletową zdejmowaną

Pacjenta zgłosiła się do gabinetu celem korekty wyglądu zębów odbudowanych materiałem kompozytowym w odcinku przednim i uzupełnienia braków między-zębowych. Wykonano kompleksowe leczenie stomatologiczne endodontyczne i przedprotetyczne. Praca protetyczna widoczna na zdjęciu po leczeniu to dwa mosty ceramiczne na podbudowie CrCo z zasuwami w odcinku bocznym i protezą szkieletową zdejmowaną bez widocznych elementów metalowych retencyjnych. Efekt leczenia widoczny na zdjęciu.

Wymiana nieestetycznych wypełnień

Pacjentka poprosiła o wymianę nieestetycznych wypełnień zębów 45, 47 i wykonanie korony na zębie 46. Życzeniem pacjentki było, aby odbudowa została w całości wykonana przez Laboratorium Protetyczne i wklejone w ubytki.
Na zębie 45 wykonano ONLAY
Na zębie 46 wkład ze złota i koronę porcelanową na podbudowie ze złota.
Na zębie 47 wykonano INLAY

Korona na zębach bez podbudowy metalowej

Pacjenta była bardzo niezadowolona z kształtu swoich przednich zębów i licznych wypełnień. Poprosiła o wykonanie koron na zęby bez podbudowy metalowej. Wykonano na zęby sieczne po akceptacji kształtu i koloru cztery korony ceramiczne na podbudowie z tlenku cerkonu. Efekt leczenia widoczny na zdjęciu.

3 cało-ceramiczne korony

Pacjent z trzema martwymi zębami w odcinku przednim poprosił o wykonanie koron protetycznych tak, aby nie odróżniały się kolorem od własnych zębów. Przeprowadzone leczenie to trzy cało-ceramiczne korony. Efekt leczenia widoczny na zdjęciu.

Wszczepienie 4 implantów i wykonania trzypunktowego mostu ceramicznego

Pacjentka z brakiem od zęba 11 do 16. Po analizie tomograficznej zaproponowano leczenie polegające na wszczepieniu 4 implantów i wykonania trzypunktowego mostu ceramicznego w odcinku przednim i dwóch niezależnych koron porcelanowych na implantach w odcinku bocznym. Efekt leczenia widoczny na zdjęciu.

Zbiegi CGF – dlaczego warto?

  • Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry.

  • Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości.

  • Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii.

  • Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna.

  • Bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.

  • Długotrwały efekt odmłodzenia.