fbpx

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu naszych pacjentów. Doświadczenie personelu połączone z wykorzystaniem certyfikowanych preparatów przynosi oczekiwane efekty. Dzięki zabiegom Twoja twarz odmłodnieje bez użycia skalpela, a Ty poczujesz się pewniej.

Usuwanie zmarszczek mimicznych, wypełnianie zmarszczek, osocze bogatopłytkowe to zabiegi, które w znacznym stopniu poprawią kondycję Twojej skóry. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu bruksizmu oraz nadpotliwości pach.

Najczęściej zadawane pytania

W Eurodent stawiamy na bezpieczeństwo i komfort pacjenta, dlatego zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są wyłącznie przez lekarzy.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest od lat wykorzystywana w medycynie estetycznej. To doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji, a także doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu wypełniaczy, botoksu i laserów. Stosowana jest też w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów.

Komórki macierzyste

Komórki macierzyste (CGF WOMAN, CGF MAN) posiadają unikatową zdolność do samoodnowy i przekształcania się w inne komórki, z których zbudowane są tkanki człowieka. Ponadto rozpoznają uszkodzone tkanki i je naprawiają. W ten sposób komórki macierzyste uczestniczą w ich regeneracji. W zależności od sygnału, jaki otrzymują, mogą odbudowywać naczynia krwionośne, regenerować blizny, uszkodzone nerwy, przyczyniają się do gojenia ran oraz hamują reakcje zapalne i immunologiczne.

Toksyna botulinowa


Jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Medycyna estetyczna – dlaczego warto?

  • Poprawa wyglądu skóry.

  • Brak konieczności przechodzenia rekonwalescencji.

  • Bezpieczeństwo i brak blizn.

  • Zabiegi są bezbolesne i bezinwazyjne.

  • Stosunkowo szybkie efekty zabiegów.