Magdalena Lenart-Szydłowska W 2009 r. ukończyła studia lekarsko – dentystyczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej oraz protetyce.
lek. stom. Tomasz Niżański
Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne swoich Pacjentów i odnosi się do konkretnych problemów, w kolejnym etapie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne. Nieustannie doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach.
dr n. med. lek. stom. Magdalena Niżańska
Dr n. med. Magdalena Niżańska w 2003 roku ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Od tamtej pory wciąż doskonali swą wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe w kraju i za granicą. W 2006 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny.
lek. stom. Małgorzata Szpila
W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na protetykę, endodoncję oraz chirurgię. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem dążąc do perfekcji. Uczestniczka licznych zjazdów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Chwile wolne od pracy spędza na aktywnym wypoczynku.
W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoją wiedzę stale poszerza na kursach i konferencjach naukowych. Pasjonuje się stomatologią estetyczną, chirurgią i endodoncją. Jest osobą skrupulatną, precyzyjną i zaangażowaną w swoją pracę.